Aktualności

Medalowo na Polish Open Cup w Opolu

W dniach 16-17.10.2019 w Centrum Wystawienniczo Kongresowym w Opolu odbył się Puchar Polski Taekwon-do organizowany przez Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do . Do zawodów przystąpiła rekordowa liczba 700 zawodników z 35 Klubów oraz 4 ekip zagranicznych. Klub Sportowy Egida reprezentowało 15 zawodników z Biskupca, Barczewa oraz Jezioran w różnych grupach wiekowych. Warto podkreślić, że blisko połowa naszego s...

Czytaj więcej

Basia z Maćkiem zdobyli Belgię

W dniu 13.10. 2019 roku w Belgii w Brukseli odbył się towarzyski turniej Taekwon-do ITF pod nazwą ITL Flander Fields 5, który uczcił pamięć poległych Belgijskich żołnierzy. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 10 krajów europejskich w tym reprezentacji naszego kraju w których również znalazła się dwójka zawodników Klubu Sportowego Egida Barbara Budek ( Egida Biskupiec) oraz Maciej Jarmużewski ( Egi...

Czytaj więcej

19 medali na MPP Taekwon-do w Ostródzie

W dniu 12.10.2019 w Ostródzie odbyła się kolejna edycja Otwartych Mistrzostw Polski Północnej w Taekwon-do ZSPUT, na której wzięło udział blisko 168 zawodników z 12 klubów. Organizatorem turnieju był Klub Sportowy Gladius.

Czytaj więcej

Nasi Trenerzy z Uprawnieniami PZKB

Miło nam poinformować, że instruktorzy Klubu Sportowego Egida - Bartosz Zabłotny oraz Wojciech Jarosz otrzymali oficjalne dokumenty z Ministerstwa Sportu dotyczące uprawnień instruktora Polskiego Związku Kickboxingu.

Czytaj więcej

Polish Fighter Kids 4 w Szczecinie zdobyte

W dniu 11.05.2019 w Szczecinie odbyła się kolejna już czwarta edycja turnieju, " Polish Fighter Kids" pod patronatem PZKB. W tak długą drogę nasz klub wybiera się skromny 2 osobowym składem: Barbara Budek oraz Wiktor Augustowski ( Egida Biskupiec).

Czytaj więcej

KS Egida w PZKB

Miło nam poinformować, że decyzją Prezydium Zarządu Uchwała nr 14/2019 z dnia 10.04.2019r. - Prezydium Zarządu PZKB przyjmuje w poczet Członków PZKB Klub Sportowy Egida

Czytaj więcej

KS EGIDA Ponownie Najlepsza

2 marca w olsztyńskim Hotelu Omega, odbył się 58 Plebiscyt Gazety Olsztyńskiej na najpopularniejszych sportowców Warmii i Mazur. Jak zawsze plebiscytowi towarzyszą konkursy smsowe, w tym również konkurs na " Klub Roku" województwa Warmińsko-Mazurskiego. Miło nam poinformować, że Klubem Roku został wybrany KS Egida, który również był zwycięzcą w zeszłym roku.

Czytaj więcej

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwon-do

16 Luty 2019 roku w Olsztynku odbyła się już czwarta edycja turnieju "Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwon-do ZSPUT", którego to byliśmy organizatorem. W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 10 klubów. Zawodnicy brali udział w konkurencjach walk light contact, semi-contact, touch contact, soft stick, układy tradycyjne i otwarte oraz techniki szybkościowe.

Czytaj więcej

Legia zdobyta

W dniu 08.12.2018 trójka naszych reprezentantów udała się na ostatni turniej w 2018 roku. Był to turniej Kickboxerski pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu "Legia Kids". Turniej rozgrywał się w Warszawie i wzięło w nim udział blisko 120 zawodników z kilkunastu klubów całej Polski. Nasi podopieczni zdobyli 2 złote medale.

Czytaj więcej

Mistrzowski Weekend Egidziaków

W dniach 01.12 oraz 02.12.2018 zawodnicy Klubu Sportowego Egida mieli męczący weekend. Najpierw 1 grudnia walczyli na Pucharze Europy Polskiej Federacji Kickboxingu w Tarczynie, a następnego dnia walczyli o medale na Mistrzostwach Polski Północnej Taekwon-do w Ostródzie. Weekend chodź męczący to zaowocował w duża ilość medali na jednej jak i na drugiej imprezie.

Czytaj więcej

"Taekwon-do Polish Open Cup" - Wracamy z Opola z medalami

W dniu 18 listopada 2018 roku w Opolu na największej hali sportowej w Polsce Stegu Arena odbyła jedna z największych imprez Taekwon-do ZSPUT w Polsce " Taekwon-do Polish Open Cup". Do zawodów zgłosiło się blisko 600 zawodników i zawodniczek oraz sędziów z 31 klubów z całej Polski oraz Białorusi, Czech, Rosji, Mołdawii, Irlanii oraz Korei Południowej. Nasz Powiat oraz Klub Sportowy Egida reprezentowało 8 zawodników wraz z trene...

Czytaj więcej

Mistrzostwa Świata we Włoszech - Carrara podbita

W dniach 01-04.11.2018r. we Włoskiej miejscowości Carrara odbyły się Zunifikowane Mistrzostwa Świata Sztuk Walk. Nasz Klub, jak i Polską Federację Kickboxingu reprezentowała trójka zawodników z Biskupca: Wojciech Nowakowski, Barbara Budek oraz Wiktor Augustowski, będących pod opieką trenera Bartosza Zabłotnego.

Czytaj więcej

Zapraszamy - Wznowiliśmy treningi w sezonie 2018/2019 Taekwon-do i Kick-boxing

Zapraszamy na treningi - Wznowiliśmy treningi w sezonie 2018/2019 szczegóły poniżej

Czytaj więcej

Z wizytą u Wicemarszałka w Olsztynie

W dniu 05.09.2018 odbyło się spotkanie Wicemarszałek Wioletty Śląska - Zyśk wraz z zawodnikiem naszego klubu Wiktorem Augustowskim oraz jego trenerem i rodzicem. Wiktor został doceniony przez Panią Wicemarszałek za trud włożony w przywiezienie brązowego medalu Mistrzostw Świata w kategorii walk w Taekwon-do.

Czytaj więcej

Wakacje z Egidą - Leptokaria oraz Mielno

Podczas wakacji nasi klubowicze się nie nudzili. Najpierw wzięli udział na letnim " polskim" obozie, który odbywał się w Mielnie, później inna część Egidziaków wyjechała do słonecznej Leptokarii w Grecji gdzie również spędzali swój wakacyjny czas.

Czytaj więcej

Wracamy z medalem Mistrzostw Świata Taekwon-do

W dniach 21-22.07.2018 roku w angielskiej Arenie Birmingham odbyły się Mistrzostwa Świata Taekwon-do International, w które wzięło udział ponad 2000 zawodników z 55 krajów.

Czytaj więcej

Flesz czerwcowych wydarzeń w KS Egida.

Flesz czerwcowych wydarzeń w KS Egida.

Czytaj więcej

Udany start na Pucharze Pabianic w Taekwon-do

W dniu 02.06.2018 w Pabianicach odbyła się VII edycja turnieju Taekwon-do " Puchar Pabianic". Na zawodach rywalizowało blisko 150 zawodników z 7 Klubów, którzy mogli konkurować aż w 6 konkurencjach. Klub Sportowy Egida pojechał 7 osobowym składem z czego aż 6 osób było z sekcji z Biskupca. W związku, że był to również dzień dziecka każdy z zawodników otrzymał od organizatora turnieju Grzegorza Sokołowskiego ( Azja Pabianice)...

Czytaj więcej

Skromnym składem, jednak z workiem medali w Radlinie

W dniach 18-20 maj 2018 w Radlinie, odbyła się już 7 edycja Samurai International Polish Championships. Na zaproszenie Roberta Szindler, organizatora turnieju postanowiliśmy przebyć aż 600 km na ten turniej, by rywalizować o medale, a duża ilość konkurencji dla każdej grupy wiekowej obfitowała w dużą ilość emocji. Zawodnicy mogli brać udział aż w 10 konkurencjach!!

Czytaj więcej

IV Gala Powiatu Olsztyńskiego - Nasi z nagrodami

We wtorek 15 maj a w Świątkach odbyła się, po raz czwarty gala sportu. 67 sportowców i trenerów, 20 różnych dyscyplin. Podczas gali zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla zawodników naszego klubu KS EGIDA. Nagrodę główną 1000 zł w kategorii dzieci do lat 13 zdobyła – ANTONINA MILEWSKA ( Egida Biskupiec), a wyróżnienia i nagrody rzeczowe otrzymali: Mikołaj Młodkowski ( Olsztynek), Wiktor Augustowski ( Biskupiec), Wojciech...

Czytaj więcej

Drużynowo - Medalowo

22 kwietnia 2018 roku w Zawierciu, odbyły się kolejne Drużynowe MIstrzostwa Polski Taekwon-do ZS PUT. Na zawodach brało udział 360 zawodników z 16 klubów z całej Polski.

Czytaj więcej

Zawodnicy i trener nagrodzeni. Tosia wraca ze stypendium sportowym.

Dnia 23.03.2018 roku w Biskupcu odbyła się III Gala Sportu. Ten dzień okazał się szczęśliwy dla całego Klubu Sportowego Egida z Biskupca. Nasi zawodnicy Antonina Milewska, Wojciech Nowakowski, Barbara Budek oraz Wiktor Augustowski zostali wybrani najlepszymi sportowcami w kategorii " Sportowiec Szkoły Podstawowe", a trener Bartosz Zabłotny został uznany za NAJLEPSZEGO TRENERA 2017 roku, dodatkowo Antonina Milewska została nag...

Czytaj więcej

" Walczymy Mając Ją w Sercu" - Gala Walk w Ostródzie

W dniu 17.03.2018 roku w Ostródzie, odbyła się gala walk pod nazwą " Walczymy Mając Ją w Sercu". W sobotni wieczór najlepsi zawodnicy Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do i Polskiej Federacji Tang Soo Do, zaprezentowali swoje umiejętności w trakcie gali. Na gali brał udział trener jak i aktywny zawodnik naszego Klubu Sportowego Egida Bartosz Zabłotny, a jego sekundantem był Wojciech Jarosz. Przeciwnikiem Bartka był, Jak...

Czytaj więcej

38 medali oraz 3 miejsce w Klasyfikacji Generalnej na Mistrzostwach Polski Taekwon-do ZSPUT

W dniach 17-18.03.2018 roku w Ostródzie odbyły się 25 Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do ZSPUT. W zawodach wzięło udział blisko 400 zawodników z 20 klubów z całej Polski oraz zawodników z Litwy, którzy rywalizowali na 8 matach. Na zawodach nie zabrakło zawodników Klubu Sportowego Egida, którzy wystawili 27 osobowy skład. Ze względu na bliską odległość jaką dzieli nas wyjazd do Ostródy była to rekordowa frekwencja za...

Czytaj więcej

Wysoki poziom sportowy w Wołominie

W dniach 24-25.02.2018 w Wołominie odbyły się Mistrzostwa Polski Tangsoo-do. W zawodach wzięło udział 342 zawodników z 27 klubów z całej Polski. Na zawody do Wołomina pojechaliśmy skromnym bo tylko 8 osobowym składem, który przywiózł 9 medali. ( 5-1-3) co dało nam w klasyfikacji generalnej wysoki 9 miejsce, wyprzedzając w generalce kluby które miały nawet dwa razy więcej zawodników niż my.

Czytaj więcej

Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwon-do oraz 10 lecie KS EGIDA

Dnia 17.02.2018 r. w Olsztynku odbyła się III edycja Otwartego Pucharu Polski Północnej Taekwon-do ZSPUT. Organizatorem imprezy było nasze stowarzyszenie Klub Sportowy Egida. W tym roku do Olsztynka przyjechało 168 zawodników z 14 klubów z różnych stron Polski.

Czytaj więcej

Balowaliśmy na 57 Plebiscycie Gazety Olsztyńskiej

10 lutego w Przystań Hotel&Spa w Olsztynie odbyła się 57 edycja Plebiscytu na 10 Najpopularniejszych Sportowców województwa Warmińsko- Mazurskiego. Podczas balu zostali wyłonieni sportowcy, na których można było oddawać swoje głosy drogą smsową oraz kuponami wydawanymi w każdym numerze Gazety Olsztyńskiej.

Czytaj więcej

Medalowy styczeń w Mińsku Mazowieckim

W dniu 13.01.2018 w Mińsku Mazowieckim odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji WKSF. W zawodach wzięło udział blisko 260 zawodników z naszego kraju. Na imprezie również wystąpiła 12 osobowa reprezentacja Klubu Sportowego Egida, która zdobyła w sumie 19 medali.

Czytaj więcej

13 - tyle medali przywieźli zawodnicy KS Egida z Puchar Polski Taekwondo w Opolu

W dniach 17-18.11.2017 w Opolu odbył się Puchar Polski Taekwondo w Opolu - Polish Open. W zawodach brało udział 510 zawodników z 27 klubów z Polski oraz 2 ekip zagranicznych ( Czechy, Mołdawia).Oczywiście na turnieju nie mogło zabraknąć naszego Klubu Sportowego Egida, który reprezentowała 9 zawodników, która zdobyła w sumie 13 medali (6 złotych, 4 srebrne, 3 brązowe medale).......

Czytaj więcej

50 medali na Mistrzostwach Polski Północnej Taekwondo

50 medali zdobyli nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Północnej Taekwondo, które odbywały się 14.10.2017 w Ostródzie...

Czytaj więcej

Z wizytą u Marszałka

Marszałek Województwa Warmińsko- Mazurskiego, Gustaw Marek Brzezin zaprosił do siebie sportowców z Warmii i Mazur, którzy w ostatnim czasie osiągnęli wysokie wyniki sportowe. Wśród zaproszonych gości znalazł się nasz Egidowski sportowiec Marsel Castalano Egida ( Barczewo). ...

Czytaj więcej

Obozowo w Jastrowie

W dniach 01 - 14.08.2017 w Jastrowie odbył się kolejny obóz sportowy organizowany przez KS Orient...

Czytaj więcej

Zakończenie sezonu na 102 - 100 osób w 2 dni

W tym roku zakończenie sezonu trwało w naszym klubie dwa dni. Pierwszego dnia tj 01.07.2017 w Barczewie odbył się turniej pierwszego kroku dla naszego Klubu KS Egida. W zawodach wzięło udział 50 Egidziaków z sekcji w Jezioranach, Olsztynku, Biskupcu i Barczewie. Rywalizowali w konkurencjach walk soft stick oraz semi contact. Żeby uatrakcyjnić turniej zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe, a następnie każdy w swojej...

Czytaj więcej

Mamy Mistrzów Europy - 12 medali zdobytych

Mamy Mistrzów Europy - 12 medali zdobył Klub Sportowy Egida na Mistrzostwach Europy Taekwondo.

Czytaj więcej

32 medale zdobyli zawodnicy KS EGIDA na Mistrzostwach Polski PFKB

32 medale zdobyli zawodnicy KS EGIDA na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, które odbywały się 10.06.2017 w Suszu...

Czytaj więcej

Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Taekwondo ITF

W sobotę 3 czerwca w miejscowości Morawy odbył się Otwarte Mistrzostwa Mazowsza Taekwondo ITF. Na zawodach wzięło udział blisko 100 zawodników. Na zawodach wziął udział również Klub Sportowy Egida , którego zawodnicy przygotowują się do Mistrzostw Europy, które odbędą się 24-25.06 w Częstochowie. Dlatego też ten turniej był głownie z zamiarem sprawdzenia swojej formy przed najważniejszą imprezą w sezonie. Klub reprezentowała 1...

Czytaj więcej

Egzamin na stopnie uczniowskie na duży plus

Dnia 28.05.2017 w Barczewie odbył się kolejny egzamin na stopnie uczniowskie w Klubie Sportowym Egida. Do egzaminu przystąpiły 42 osoby, każdy z uczestników musiał wykazać się umiejętnościami teoretycznymi oraz technicznymi...

Czytaj więcej

Nasi zawodnicy najlepsi podczas Gal Sportu

28.04.2017 roku w tym samym dniu odbyły się 2 gale sportu, na których zostali nagrodzeni nasi zawodnicy oraz trener. Pierwsza - III Gala Powiatu Olsztyńskiego odbyła się w nowo wybudowanym obiekcie hali sportowej w Kolnie. Starostwo powiatowe doceniło naszych zawodników za wysokie wyniki sportowe osiągane w 2016 roku...

Czytaj więcej

Drużynowo, medalowo w Zawierciu podczas Mistrzostw Polski

5 medali zdobyli zawodnicy Klubu Sportowego Egida na Drużynowych Mistrzostwach Polski Taekwon- do w Zawierciu, które odbywały się 23 kwietnia. Klub Sportowy Egida wystawił na zawodach 4 drużyny ( 3 drużyny dziecięce oraz 1 drużynę seniorska). Na każdą drużynę przypadało po 3 zawodników. Dzieci rywalizowały w konkurencji walk kalaki ( piankowe rurki) oraz technik szybkościowych, natomiast seniorzy rywalizowali w walkach semi co...

Czytaj więcej

10 medali na Mistrzostwach Polski Taekwondo

10 medali zdobyli nasi zawodnicy podczas Międzynarodowych Mistrzostwach Polski Taekwondo ZSPUT, które odbyły się w Krakowie...

Czytaj więcej

Wiktor Augustowski ze stypendium sportowym

Wiktor Augustowski ze stypendium sportowym, wyniki sportowe Wiktora w 2016 roku sprawiły, że został nagrodzony przez Burmistrza miasta Biksupiec podczas II Gali Sportu...

Czytaj więcej

Marsel Castalano Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Olsztyńskiego

Miło nam poinformować, że Marsel Castalano trenujący już od 4 lat w Klubie Sportowym Egida został wybrany najlepszym sportowcem Powiatu Olsztyńskiego

Czytaj więcej

29 medali Egidy Na Otwartym Pucharze Polski Północnej Taekwondo

29 medali zdobyli zawodnicy Egidy na Otwartym Pucharze Polski Północnej Taekwondo w Olsztynku....

Czytaj więcej

Udany Egzamin na Stopnie Uczniowskie w Taekwondo

W dniu 24.01.2017 roku w Barczewie odbył się kolejny egzamin na stopnie uczniowskie Taekwondo. Egzamin przeprowadzony był przez Mikołaja Kotowicza V DAN.

Czytaj więcej

Medalowy koncert Egidy w Mińsku Mazowieckim

W dniu 14.01.2017 w Mińsku Mazowieckim odbył się jak co roku Mistrzostwa Polski Kickboxingu federacji WKSF

Czytaj więcej

28 medali na Pucharze Europy UFR

Zawodnicy Klubu Sportowego Egida przywieźli 28 medali z Pucharu Europy UFR w Tarczynie

Czytaj więcej

6 medali na 6 osób. Udany Start na Pucharze Polski Taekwondo w Opolu

6 medali na 6 osób. Udany Start na Pucharze Polski Taekwondo w Opolu

Czytaj więcej

Medalowo na Mistrzostwach Polski Północnej Taekwondo w Ostródzie i 3 miejsce w Generalce

19 medali przywieźli zawodnicy Klubu Sportowego Egida i 3 miejsce w klasyfikacji generalnej na Mistrzostwach Polski Północnej Taekwondo w Ostródzie

Czytaj więcej

Udane rozpoczęcie sezonu

Udanie Klub Sportowy Egida rozpoczął sezon 2016/2017. Pierwszą imprezą w sezonie były odbywające się 15.10.2016 roku. Mistrzostwa Federacji ICO w Sulejówku. W zawodach udział wzięło blisko 200 zawodników. Nasz klub reprezentowała 10 osobowa grupa zawodników ( 1 osoba z Biskupca, 2 z Olsztynka, 7 z Barczewa) .

Czytaj więcej

MAMY MEDALE Z MISTRZOSTW ŚWIATA TAEKWONDO w BIRMINGHAM

W dniach 16-17.07.2016 r w Angielskiej miejscowości Birmingham, na 30 matach w Taekwondo rywalizowało blisko 3720 zawodników. Po raz pierwszy na tej rangi imprezie zadebiutował KS Egida. Nasza najmłodsza ekipa przyczyniła się do olbrzymiego i historycznego wyczynu jakim niewątpliwie było zdobycie medali rangi Mistrzostw Świata w Taekwondo.

Czytaj więcej

Bartosz Zabłotny z 3 DANEM Taekwondo

Niezmiernie miło jest nam poinformować iż 13 sierpnia w Jastrowie trener KS Egida Bartosz Zabłotny zdał pozytywnie egzamin na 3 stopień mistrzowski ( DAN) Taekwondo .Egzamin został przeprowadzony przez trenera Zbigniewa Pawlaka prezesa ZSPUT i trwał 5 godzin. Zawodnik musiał się wykazać znajomością układów formalnych, walk 3,2 i 1 krokowych, samoobrony, rozbić desek, sparingów a także teorii. Gratulujemy

Czytaj więcej

Wojciech Jarosz z 1 DANEM

Miło nam poinformować, że nasz świeżo upieczony instruktor jak i zawodnik KS Egida Wojciech Jarosz zdał 25.08 w Zawoi egzamin na stopień mistrzowski 1 DAN. Egzamin przeprowadzony był przez trenera KCT Kraków Mikołaja Kotowicza. Egzamin trwał blisko 4 godzin. Wojtek musiał się wykazać z wiedzy teoretycznej jak i praktycznej ( rozbicia, sparingi, walki 1,2,3 krokowe op układy formalne) W imieniu całego klubu Wojtkowi serdecznie ...

Czytaj więcej

DUŻO ZMIAN W KLUBIE

Wakacje w połowie jednak już wiadomo, że we wrześniu dojdzie do wielkich zmian w klubie...

Czytaj więcej

Nasz Klub Najlepszy na Mistrzostwach Polski PFKB

Nasz Klub Najlepszy na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu w Suszu

Czytaj więcej

Nowy instruktor w Klubie - Witamy

Nowy instruktor w klubie.........

Czytaj więcej

LETNI OBÓZ TAEKWONDO w Jastrowie 1-14.08.2016 INFO

LETNI OBÓZ TAEKWONDO w Jastrowie 1-14.08.2016 Informaje

Czytaj więcej

Udany Egzamin na Stopnie Uczniowskie Taekwon-do

Udany Egzamin na Stopnie Uczniowskie w Taekwon-do

Czytaj więcej

Sukces Egidy na Drużynowych MP Taekwondo

Sukces naszych drużyn na Drużynowych Mistrzostwach Polski Taekwondo

Czytaj więcej

V Gala Sportu Gminy Barczewo

Podczas V już Barczewskiej Gali Sportu zostali nagrodzeni nasi zawodnicy.

Czytaj więcej

Zgrupowanie Kadry Polski Polskiej Federacji Kickboxingu we Władysławowie

Zakończyło się zgrupowanie Kadry Polski Polskiej Federacji Kickboxingu

Czytaj więcej

Popis najmłodszych na Mistrzostwach Polski Taekwondo

W dniach 12-13 marca br. w Wieliczce odbyły się Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Taekwondo organizowane Przez Związek Sportowy Polska Unia Taekwondo . W zawodach wzięło udział blisko 500 zawodników z 24 klubów z całej Polski i 4 klubów zagranicznych. Nasz klub reprezentowało 8 zawodników, głównie dzieci i mlodzicy. Zdobyliśmy 9 medali. 5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy krążek. Co dało nam 9 miejsce w klasyfikacji generalnej. ...

Czytaj więcej

Ciekawostki i Podsumowanie 2015 roku

Podsumowanie i Ciekawostki 2015 roku w Klubie Sportowym Egida

Czytaj więcej

Seminarium Szkoleniowe z Boksu z Grzegorzem Kubiak

16.12.2015 w Olsztynku, odbyło się seminarium bokserskie z Grzegorzem Kubiakiem

Czytaj więcej

Seminarium Szkoleniowe i Egzamin Uczniowski

W dniu 27-28.11.2015 r w Barczewie odbyło się seminarium szkoleniowe oraz egzamin na stopnie uczniowskie Taekwondo ZS PUT

Czytaj więcej

Historyczny wyczyn na Polish Open Taekwondo w Opolu

Historyczny wyczyn naszego Klubu na Pucharze Polski Taekwondo w Opolu ...............

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Tangsoodo Zdobywamy grad medali

IV miejsce w klasyfikacji generalnej w śród 20 klubów, obroniony tytuł najlepszego zawodnika zawodów oraz mnóstwo medali

Czytaj więcej

Seminarium Szkoleniowe Wing Tsun Kung Fu

20 października 2015 roku, odbyło się Seminarium Szkoleniowe z jednym z najlepszych trenerów Wing Tsun Kung Fu

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Północnej Taekwondo - Ostróda

Udane rozpoczęcie sezonu zawodników KS Egida. Jak co roku w październiku odbywa się cykliczna impreza w Ostródzie

Czytaj więcej

Obóz, obóz i po obozie

Tegoroczny, dwudziesty trzeci obóz zorganizowany przez KS ORIENT za nami! Relacja poniżej

Czytaj więcej

Zakończenie sezonu 2014/2015 w KS EGIDA

Jak co roku w naszym Klubie nastąpiło zakończenie sezonu 2014/2015, w tym roku ostatni dzień przed wakacjami spędziliśmy na pięknej wyspie Robinson ...

Czytaj więcej

Czerwcowe Dni Olsztynka. Udział w paradzie i pokaz KS EGIDA

Zawodnicy Klub Sportowy Egida Barczewo- Olsztynek mieli przyjemność pokazać swoje umiejętności na Dniach Olsztynka. Parada ulicami Olsztynka ...

Czytaj więcej

Bartosz Zabłotny trenerem roku Powiatu Olsztyńskiego Rozalia Wojszel i Kacper Oleszczak wyróżnieni za wysokie osiągnięcia sportowe

19 czerwca 2015 r. w Powiatowej Hali Sportowej w Dobrym Mieście odbyła się I Gala Sportu Powiatu Olsztyńskiego, podczas której

Czytaj więcej

Mistrzostwa Polski Ppolskiej Federacji Kick Boxingu 06.2015 Susz

Ostatnie w tym sezonie sportowym zawody, z którego zawodnicy Klub Sportowy Egida Barczewo- Olsztynek przywieźli jak zwykle worek medali z Unifikowanych Mistrzostw Polski Polskiej Federacji Kick Boxingu z gościnnego Susza.

Czytaj więcej

Otwarty Puchar Warmii i Mazur WKSF 16.05.2015 r. - Barczewo

Na Otwarty Puchar Warmii i Mazur WKSF (World Kickboxing & Karate Sport Federation) , który odbył się 16 maja 2015 roku w hali sportowej Gimnazjum nr 1 im. Ziemi Warmińskiej w Barczewie, zagościło 165 zawodników z 15 drużyn z całej Polski:

Czytaj więcej

Kadań zdobyty

W dniu 02.05.2015 roku zawodnicy KS Egida Kacper Oleszczak, Piotr Przyborek i Bartosz Zabłotny wraz z Kadrą Polski PFKB brali udział IV edycji turnieju Bohemia Open w Czechach w miejscowości Kadań..........

Czytaj więcej

IV Gala Sportu w Barczewie - 6 naszych zawodników nagrodzonych

W dniu 14 kwietnia w Barczewskiej Hali odbyła się IV Gala Sportu, na której zostali wyróżnieni i nagrodzeni za wysokie wyniki sportowe, zawodnicy KS Egida, którzy zdobyli mnóstwo medali na imprezach w 2014 roku....................

Czytaj więcej

Letni Obóz Sportowy w Wałczu 08.07 - 21.08.2015

Pierwsze informacje dotyczące obozu, zapraszamy do zapoznania się

Czytaj więcej

Rozalia Wojszel otrzymała Honorowy Dyplom Gminy Barczewo

Rozalia Wojszel otrzymała Honorowy Dyplom Gminy Barczewo...

Czytaj więcej

Zgrupowanie Kadry Polski PF Kick Boxingu w Piasecznie 20-22.03.2015 r

Zgrupowanie Kadry Polski Polskiej Federacji Kick Boxingu w Piasecznie

Czytaj więcej

6 medali na Mistrzostwach Polski Taekwondo w Wieliczce

6 medali zdobyli zawodnicy KS Egida na Mistrzostwach Polski Taekwondo w Wieliczce

Czytaj więcej

Wybieramy logo dla najmłodszych zawodników KS Egida

Wybieramy logo dla najmłodszych zawodników KS Egida - pomóż nam i zagłosuj

Czytaj więcej

9 zawodników KS Egida powalczy o Medale Mistrzostw Polski w Taekwondo, które odbędą się 14-15 marca w Wieliczce.

9 zawodników KS Egida powalczy o Medale Mistrzostw Polski w Taekwondo. Harmonogram wyjazdu

Czytaj więcej

Walentynkowy Trening za nami

Walentynki jak wiadomo to dzień zakochanych i wszelkich miłości...

Czytaj więcej

Seminarium i Egzaminy na Stopnie Uczniowskie Taekwondo

W dniach 23-24. 01.2015 r. w Barczewskim Gimnazjum nr 1 odbyło się seminarium szkoleniowe z Mikołajem Kotowiczem 5 Dan Taekwondo, trenerem Krakowskiego Centrum Taekwondo.

Czytaj więcej

Walentynki w KS Egida

Już w tych dniach zapraszamy wszystkich zakochanych, na zajęcia Taekwondo. Zabierajcie swoją drugą połówkę, żony biorą mężów, mężowie żony. Spędźcie czas razem, a zarazem aktywnie.

Czytaj więcej

Wznawiamy treningi po feriach

Wracamy po feriach zimowych do normalnych treningów. Treningi pozostają bez zmian zarówno w Barczewie jak i Olsztynku.

Czytaj więcej