Marsel Castalano Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Olsztyńskiego

Marsel Castalano Najpopularniejszym Sportowcem Powiatu Olsztyńskiego

Miło nam poinformować, że Marsel Castalano trenujący już od 4 lat w Klubie Sportowym Egida został wybrany najlepszym sportowcem Powiatu Olsztyńskiego. Był to już 56 plebiscyt Gazety Olsztyńskiej gdzie zostali nagradzani sportowcy za wysokie sukcesy sportowe. W kategorii na najpopularniejszego sportowca Powiatu Olsztyńskiego Marsel zajął I miejsce. Na Marsela można było głosować drogą SMS. Oficjalne wręczenie statuetek zostało zorganizowane podczas gali sportu w Hotelu Marina k.Olsztyna. Na gali pojawiły się najwyższe osobistości jeśli chodzi o władze Warmii i Mazur, a także gwiazdy sportu, które na co dzień można śledzić w telewizji. Marsel statuetkę  otrzymał od rąk od Pani Starosty Powiatu Olsztyńskiego - Małgorzaty Chyziak. Marsel został najmłodszym w historii plebiscytu zawodnikiem, który otrzymał takie wyróżnienie
Marsle trenuje w klubie od 4 roku życia rocznikowo ma już 9 lat, w roku ubiegłym min zdobył 2 miejsce na Mistrzostwach Świata w Birmingham, 1 miejsce na Mistrzostwach Polski Taekwondo, 1 miejsce w Międzynarodowym Pucharze Polski Taekwondo , 1 miejsce na Pucharze Europy UFR.,1 miejsce na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu.
Warto zaznaczyć, że po za Marselem w plebiscycie brało udział jeszcze dwójka naszych zawodników, na których można było głosować Wiktor Augustowski oraz Kacper Oleszczak. W imieniu swoim jak i całego klubu dziękujemy wszystkim za głosy oddane na naszych zawodników - to między innymi dzięki wam udało się osiągnąć ten sukces, gratulujemy również zwyciężcy, niech zwycięska passa nigdy się nie skończyła.
Wywiad z Marselm można obejrzeć pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=4iVkiZIfCus&feature=share

Galeria