32 medale zdobyli zawodnicy KS EGIDA na Mistrzostwach Polski PFKB

32 medale zdobyli zawodnicy KS EGIDA na Mistrzostwach Polski PFKB

32 medale zdobyli zawodnicy KS EGIDA na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu, które odbywały się 10.06.2017 w Suszu. W zawodach wzięło udział blisko 300 zawodników z 32 klubów całej Polski. 
Na zawodach zameldowaliśmy się 23 osobowym składem, który zdobył w sumie 32 medale ( 13 złotych, 13 srebrnych, 6 brązowych).
Zawodnicy rywalizowali w kilku konkurencjach. Najmłodsi walczyli o medale w konkurencjach walk soft stick, walkach point fighting, układach tradycyjnych oraz rozbić desek. Troszkę starsi zawodnicy dodatkowo walczyli walkach light kick oraz UFR Tatami ( 1 runda boks, 2 runda light contact, 3 runda kick light). Dla najtwardszych dodatkowo odbywały się walki na ringu w formule K1 oraz Full Contact.
Warto podkreślić, że w tym roku najlepszym zawodnikiem wśród dzieci został wybrany Marsel Castalano ( Egida Barczewo), który zdobył 4 złote medale.
W klasyfikacji generalnej nasz klub niestety nie obronił 1 miejsce, które zajął w zeszłym roku i niestety musieliśmy się zadowolić 4 miejscem na 32 kluby.
Był to ostatni nasz turniej przed najważniejszą imprezą w tym sezonie jaką są Mistrzostwa Europy Taekwondo, które odbędą się już 24-25 czerwca br. w Częstochowie. 
Wyniki zawodników z każdej z sekcji KS EGIDA:
BISKUPIEC:
- Antonina Milewska ( dzieci) - 1 miejsce rozbicia, 1 miejsce układy tradycyjne.
- Wojciech Nowakowski ( dzieci) - 2 miejsce walki point-fighting, 2 miejsce rozbicia.
- Damian Rogucki ( senior) - 2 miejsce walki point-fighting + 185 cm, 3 miejsce walki Light Kick + 84 kg.
- Jakub Więckowski ( senior) - 2 miejsce walki point-fighting - 175 cm .
- Barbara Budek ( dzieci) - 2 miejsce układy tradycyjne.
- Wiktor Augustowski ( dzieci) - 3 miejsce układy tradycyjne.
BARCZEWO: 
- Marsel Castalano ( dzieci) - 1 miejsce walki soft stick, 1 miejsce walki point-fighting, 1 miejsce układy tradycyjne, 1 miejsce rozbicia.
- Leila Castalano ( dzieci) - 1 miejsce walki soft stick, 2 miejsce walki point-fighting, 3 miejsce układy tradycyjne.
- Maja Staniszewska ( kadet młodszy) - 1 miejsce walki soft stick, 2 miejsce układy tradycyjne.
- Wiktor Stańczak ( dzieci) - 2 miejsce walki soft stick.
- Krzysztof Oleszczak ( weteran) - 2 miejsce walki point-fighting.
- Kacper Kaziulewicz ( kadet młodszy) - 3 miejsce walki UFR Tatami.
- Wiktor Gulbiński ( dzieci) - 3 miejsce rozbicia.
Bez medalu: Dominik Gręda, Szymon Gręda, Kacper Oleszczak.
OLSZTYNEK:
- Klaudia Argalska ( senior) - 1 miejsce walki point-fighting, 1 miejsce walki UFR Tatami, 1 miejsce Light Kick
- Kacper Szczepański ( kadet) - 2 miejsce walki poit-fighting.
- Szymon Wilk ( dzieci) - 2 miejsce walki point-fighting.
Bez medalu: Michał Głuszko, Ziemowit Smoliński.
KADRA TRENERSKA:
- Bartosz Zabłotny ( senior) - 1 miejsce walki point-fighting + 185 cm, 2 miejsce walki point-fighting - 185 cm, 2 miejsce układy tradycyjne.
- Rafał Frenkiel ( senior) - 2 miejsce walki point-fighting - 185 cm. 

Zawodnikom gratulujemy.

Galeria