Zakończenie sezonu na 102 - 100 osób w 2 dni

Zakończenie sezonu na 102 - 100 osób w 2 dni

W tym roku zakończenie sezonu trwało w naszym klubie dwa dni. Pierwszego dnia tj 01.07.2017 w Barczewie odbył się turniej pierwszego kroku dla naszego Klubu KS Egida. W zawodach wzięło udział 50 Egidziaków z sekcji w Jezioranach, Olsztynku, Biskupcu i Barczewie. Rywalizowali w konkurencjach walk soft stick oraz semi contact. Żeby uatrakcyjnić turniej zawodnicy zostali podzieleni na kategorie wiekowe, a następnie każdy w swojej konkurencji walczył z każdym co sprawiło, że zawodnicy toczyli po kilka pojedynków konfrontując się z adeptami z innych sekcji Egidy. Na zawodach również nie było przegranych, każdy z zawodników otrzymał pamiątkowe Pucharki, a osoby zajmujące miejsca 1- 3 otrzymywali również nagrody rzeczowe.
Warto nadmienić iż statuetki zostały  w 80 % ufundowane przez Miasto i Gminę Barczewo. Resztę oraz nagrody rzeczowe ufundowało Stowarzyszenie KS Egida. 
Następnego dnia tj. 02.07.2017 r. w Campingu Tumiany, zakończenie świętowaliśmy już od godziny 10 rano. Właśnie o tej porze wystartowaliśmy 35 kajakmi na jezioro Tumiańskie. Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych nikt się nie wyłamał i miło spędzaliśmy czas na wodzie, po powrocie dołączyła reszta osób i w grupie 100 osób bawiliśmy się przy grillu i ognisku wcinając pyszne kiełbaski itp. Oczywiście jak co roku tradycją na zakończeniu sezonu musiał odbyć się mecz piłkarski Rodzice vs Zawodnicy. Mecz zakończył się jak zwykle wygraną zawodników jednak w tym roku z dużymi problemami bo tylko 5:4. Zostały również wręczone nagrody rzeczowe (1 - 3 miejsce) oraz koszulki lidera ( 1 miejsce) w sezonie 2016/2017 dla najlepszych zawodników KS EGIDY, którzy przez cały rok zbierali punkty w klasyfikacji " LIDER". Wszystkie nagrody oraz w większości zakończenie sezonu ufundowało Stowarzyszenie KS EGIDA. Po świetnej zabawie pożegnaliśmy sezon 2016/2017 i cieszymy się wakacjami. Do zobaczenia we wrześniu.
Zwyciężcy Klasyfikacji Lider 2016/2017:
DZIECI : MARSEL CASTALANO ( Barczewo)
MŁODZIK: MAJA STANISZEWSKA ( Barczewo)
KADET: KACPER OLESZCZAK: ( Barczewo)
JUNIOR: KLAUDIA ARGALSKA ( Olsztynek)
SENIOR: BARTOSZ ZABŁOTNY ( trener)