Drużynowo - Medalowo

Drużynowo - Medalowo

22 kwietnia 2018 roku w Zawierciu, odbyły się kolejne Drużynowe MIstrzostwa Polski Taekwon-do ZS PUT. Na zawodach brało udział 360 zawodników z 16 klubów z całej Polski.

Nasz klub reprezentowało2 sędziów oraz  9 zawodników tworząc 3 drużyny które zdobyły w sumie 4 medale. ( 2 złote oraz 2 srebrne).

Walki stały na naprawdę wysokim poziomie i żeby osiągnąć sukces każdy musiał dać z siebie 100% normy oraz wzajemnie się wspierać  oraz uzupełniać i każdy z zawodników dołożył cegiełkę do osiągniętego sukcesu.

Wyniki naszych zawodników:
- Egida Girls w składzie: Antonia Milewska ( Biskupiec), Barbara Budek ( Biskupiec), Leila Castalano ( Barczewo).

- 1 miejsce w walkach soft stick tag team dzieci dziewczynki  2009

- 1 miejsce w technikach szybkościowych  dzieci dziewczynki 2009

- Egida Old Boys w składzie: Mikołaj Młodkowski ( Olsztynek), Kacper Kaziulewicz ( Olsztyn), Wiktor Gulbiński ( Barczewo).

- 2 miejsce w walkach touch contact tag team młodzicy + 150 cm

- 2 miejsce w technikach szybkościowych młodzicy + 150 cm

Niestety, żadnego medalu nie udało zdobyć się drużynie Egida Young Boys w składzie: Marsel Castalano ( Barczewo), Wojciech Nowakowski ( Biskupiec), Wiktor Augustowski ( Biskupiec), którzy w kategorii młodzicy - 150 cm przegrali tylko o 1 sekundę walkę o 3 miejsce w technikach szybkościowych natomiast w walkach touch contact musieli konkurować z zawodnikami zdecydowanie wyższymi ( aczkolwiek mieścili się w kategorii wzrostowej) i odpadli w pierwszej walce.

Krótko podsumowując, był to udany turniej naszych zawodników i tak jak było pisane na początku, każdy musiał dać z siebie maksimum aby osiągnąć sukces.

Galeria