Skromnym składem, jednak z workiem medali w Radlinie

Skromnym składem, jednak z workiem medali w Radlinie

   W dniach 18-20 maj 2018 w Radlinie, odbyła się już 7 edycja Samurai International Polish Championships. Na zaproszenie Roberta Szindler, organizatora turnieju postanowiliśmy przebyć aż 600 km na ten turniej, by rywalizować o medale, a duża ilość konkurencji dla każdej grupy wiekowej obfitowała w dużą ilość emocji.

Zawodnicy mogli brać udział aż w 10 konkurencjach!!

            W zawodach rozłożonych na 3 dni wzięło udział blisko 250 zawodników oraz 3 ekipy zagraniczne ( Czechy, Słowacja, Szwajcaria). Nasz klub pojechał skromym, ale walecznym 3 osobowym składem: Kacper Kaziulewicz, Barbara Budek, Wiktor Augustowski.

Atrakcją dla wszystkich była konkurencja toru przeszkód, który został zorganizowany na parku trampolin w Radlinie, zawodnicy nie tylko rywalizowali o medale, ale również mogli naskakać się do oporu :)

Egidziaki zdobyły w sumie aż 18 medali ( 9 złotych, 8 srebrnych, 1 brązowy), a w konkurencjach walk semi contact indywidualnych i drużynowych nie dali nikomu szans wygrywając wszystkie swoje walki i kategorie.

Wyniki naszych zawodników:

- Kacper Kaziulewicz ( Egida Olsztyn):

- 1 miejsce Modern Point Fighting ( walka przerywana)

- 1 miejsce Team Point Fighting ( drużynowa walka przerywana)

- 2 miejsce walki Light Contact ( walka ciągła)

- 2 miejsce Parkourowy Tor Przeszkód

- 2 miejsce Break Special Technique ( rozbicia desek)

- 2 miejsce Soft Stick ( walka na piankowe pałki)

- 3 miejsce Hard Style Kata ( układy tradycyjne)

 

- Wiktor Augustowski ( Egida Biskupiec):

- 1 miejsce Modern Point Fighting ( walka przerywana)

- 1 miejsce Team Point Fighting ( drużynowa walka przerywana)

- 1 miejsce Hard Style Kata ( układy tradycyjne)

- 1 miejsce Break Special Technique ( rozbicia desek)

- 2 miejsce Parkourowy Tor Przeszkód

 

- Barbara Budek ( Egida Biskupiec):

- 1 miejsce Modern Point Fighting ( walka przerywana)

- 1 miejsce Team Point Fighting ( drużynowa walka przerywana)

- 1 miejsce Break Special Technique ( rozbicia desek)

- 2 miejsce Parkourowy Tor Przeszkód

- 2 miejsce Soft Stick ( walka na piankowe pałki)

- 2 miejsce Hard Style Kata ( układy tradycyjne)

 

Zawodnikom serdecznie gratulujemy.

Galeria