Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwon-do

16 Luty 2019 roku w Olsztynku odbyła się już czwarta edycja turnieju "Otwarty Puchar Polski Północnej Taekwon-do ZSPUT", którego to byliśmy organizatorem.
W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 10 klubów.
Zawodnicy brali udział w konkurencjach walk light contact, semi-contact, touch contact, soft stick, układy tradycyjne i otwarte oraz techniki szybkościowe.
Klub Sportowy Egida reprezentowało 34 zawodników, którzy zdobyli 47 medali ( 16/22/9), co dało nam 2 miejsce w klasyfikacji generalnej stając na podium razem z Klubem Gladius Ostróda ( 1 miejsce) oraz KS Orient ( 3 miejsce).
Warto też nadmienić, że najlepszą zawodniczką turnieju została wybrana Barbara Budek ( Egida s. Biskupiec), która zdobyła 4 złote medale.
Wyniki naszych zawodników znajdują się w protokole załączonym do artykułu.

Kolejna świetne zorganizowana impreza nie mogła by się odbyć gdyby nie pomoc życzliwych osób, które w mniejszym bądź większym stopniu przyczynili się do organizacji imprezy.
Klub Sportowy Egida serdecznie dziękuje:
- Miastu Olsztynek, Burmistrzowi miasta Olsztynek, Pani Agnieszce Tomaszewskiej, Waldkowi Młodkowskiemu, Adamowi Szczepańskiemu, Ani Wojszel, Tymbark odział w Olsztynku,  Joannie Kaziulewicz, sędziom naszego klubu, Wandzie Staniszewskiej, Agacie Milewskiej, Pani Dyrektor SP w Olsztynku , MDK w Olsztynku i wszystkim tym których mogłem pominąć przy pisaniu artykułu.