Grad medali na " naszym" Turnieju

Grad medali na " naszym" Turnieju

Blisko 150 zawodników z 7 klubów, wzięło udział w zawodach Otwartego Pucharu Polski Północnej Taekwon-do ZSPUT pod patronatem Burmistrza Miasta Barczewa Andrzeja Maciejewskiego, które odbyły się w Barczewie.
Zawodnicy w każdej grupie wiekowej rywalizowali w konkurencjach układów otwartych, technik szybkościowych, walki soft stick, touch contact, semi contact oraz light contact. Odbyły się również konkurencje walk Grand Champion dla każdej grupy wiekowej.
Organizatorem imprezy był Związek Sportowy Polska Unia Taekwon-do Klub Sportowy Egida pod patronatem @Burmistrza Andrzej Maciejewski - Barczewo, Dziękujemy za duże wsparcie Powiat Olsztyński oraz Telewizja Macrosat Barczewo.
Serdecznie dziękujemy za pomoc  bez Was ta impreza by się nie odbyła.
Dziękujemy za przybycie i zaprezentowanie bardzo wysokiego poziomu sportowego.
Dziękujemy za pomoc w organizacji również ekipie rodziców, którzy przygotowali pyszne posiłki i ciasta, którzy dopingowali i wspierali nie tylko swoje pociechy.
Dziękujemy Bar Kąsek za ufundowanie posiłków ekipie sędziowskiej. Wasze posiłki były bardzo smaczne.
Dziękujemy Krzysztof Olender za transport mat
Dziękujemy Katarzyna Nowakowska za prowadzenie ceremonii dekoracji oraz wypisywanie dyplomów.
Dziękujemy Dyrektorowi placówki za udostępnienie obiektu oraz Paniom, które dbały o porządek na obiekcie.
Dziękujemy Czarny Rycerz oraz Kawa Mobilna Rafał Kowalski za wasze darowizny.
Dziękujemy Stowarzyszenie Pomocy Humanitarnej FENI za dbanie o bezpieczeństwo Naszych uczestników.
Dziękujemy CHEER BIS i Aneta Szemplińska za wspaniały pokaz cheedleaders
Dziękujemy wszystkim tym, którzy dołożyli cegiełkę do tego turnieju i przepraszamy jeśli kogoś nie wymieniliśmy.

Przechodząc do relacji z turnieju to na wzięcie udziału zdecydowały się następujące Kluby:
Klub Sportowy Orient
Klub Tang Soo Do- Ronin TSD Stanisławów
Klub Sportowy Gladius
Bartoszycka Szkoła Taekwon-Do
Klub Sportowy Piechotka Team
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki - Grupa Oleńki
Wołomińskie Centrum Sztuk Walki - Grupa Tramp
Klub Sportowy Egida
W klasyfikacji generalnej


1 miejsce zajął Klub Sportowy Orient,

2 miejsce zajął Klub Tang Soo Do- Ronin TSD Stanisławów

miejsce zajął Klub Sportowy Egida.

Nasz Klub, sekcje z ( Barczewo, Biskupiec, Jeziorany) zdobyły w sumie 44 medale ( 11/18/15 ) oraz tytuł Grand Champion w kategorii Junior + senior wśród kobiet, który wygrała Julia Bazylewicz z sekcji w Barczewie.
Wielkie brawa należą się Naszym debiutantom, którzy czasem pomimo mniejszych umiejętności sportowych nadrabiali swoją postawą, charakterem i walką do końca, pomimo niekorzystnego wyniku. Szacunek dla Was 

Wyniki naszych zawodników:
Wiktor Płotast - 1 miejsce dzieci, soft stick, +9lat (-2011),
Aleksander Ziejewski 2 miejsce dzieci, soft stick, +9lat (-2011),
Lena Bartlewska - 2 miejsce dzieci, soft stick, +9lat (-2011), dziewczęta
Agata Sławińska - 2 miejsce dzieci, soft stick, 8lat (2012), dziewczęta
Hubert Krawczyk - 2 miejsce dzieci, tempówki, 7lat (2013), chłopcy; 3 miejsce dzieci, soft stick, 7lat (2013), chłopcy
Jacek Giglewicz - 1 miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2012), chłopcy; 3 miejsce dzieci, touch contact, 8lat (2012), chłopcy
Kazimierz Adamski - 2 miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2012), chłopcy; 2 miejsce dzieci, touch contact, 8lat (2012), chłopcy
Hanna Nowakowska - 1 miejsce dzieci, touch contact, 8lat (2012), dziewczęta ; 2 miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2012), dziewczęta
Lena Kowalska - 2 miejsce dzieci, touch contact, 8lat (2012), dziewczęta; 3 miejsce dzieci, tempówki, 8lat (2012), dziewczęta
Aleksander Burczyk - 3 miejsce dzieci, touch contact, +9lat (-2011), chłopcy
Ksawery Powichorwski - 3 miejsce młodzik, soft stick, chłopcy
 Maciek Jarmużewski - 2 miejsce młodzik, semi contact, chłopcy, -7 kup, -145cm; 3 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, -7 kup, -145cm; 3 miejsce młodzik, grand champion, chłopcy -145cm
Jakub Olender - 2 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, -7 kup, -155cm
Wojciech Nowakowski - 1 miejsce młodzik, semi contact, chłopcy, +6 kup, -155cm; 2 miejsce młodzik, tempówki, chłopcy, +6 kup, -155cm; 2 miejsce młodzik, grand champion, chłopcy +145cm
Barbara Budek - 1 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, +6 kup, -145cm; 1 miejsce młodzik, semi contact, dziewczęta, +6 kup, -145cm
Antonina Milewska - 1 miejsce młodzik, grand champion, dziewczęta; 1 miejsce młodzik, tempówki, dziewczęta, +6 kup, -155cm; 3 miejsce młodzik, semi contact, dziewczęta, +6 kup, -155cm
Przemysław Bąk - 3 miejsce młodzik, semi contact, chłopcy, -7 kup, -140cm
Patrycja Banaszek - 3 miejsce kadet, semi contact, dziewczęta, -160cm; 3 miejsce kadet, light contact, dziewczęta, -52kg
Julia Cybul - 2 miejsce kadet, semi contact, dziewczęta, +160cm; 2 miejsce kadet, light contact, dziewczęta, -58kg
 Wiktor Zalewski - 2 miejsce kadet, light contact, chłopcy, -54kg; 3 miejsce kadet, semi contact, chłopcy, -165cm
Kinga Wieczorek - 2 miejsce kadet, light contact, dziewczęta, -52kg
 Magda Budek - 2 miejsce JUN+SEN, light contact, kobiety, +61kg; 3 miejsce JUN+SEN, semi contact, kobiety
Patryk Ciak - 3 miejsce JUN+SEN, light contact, mężczyźni, -64kg
 Zuzia Wójcik - 1 miejsce JUN+SEN, light contact, kobiety, -54kg
 Iza Rypińska - 2 miejsce JUN+SEN, light contact, kobiety, -54kg
Sandra Stupakowska - 1 miejsce JUN+SEN, light contact, kobiety, +61kg
 Julia Bazylewicz- 1 miejsce JUN+SEN, grand champion, kobiety

Zawodnicy KS EGIDA, którzy odpadli w walkach o 3 miejsce oraz eliminacjach: Michał Francukiewicz, Wojciech Giglewicz, Filip Skiba, Krystian Skiba, Szymon Gręda, Dominik Gręda, Tymon Krawczyk, Piotr Pazera, Karol Sławiński, Bartłomiej Wlazło, Bartłomiej Grabas, Wiktoria Sadkowskaa, Dominik Soliwoda,  Kacper Łukasiak
Zawodnikom Gratulujemy wyników oraz życzymy dalszych sukcesów. Natomiast

Galeria