Seminarium i Egzaminy na Stopnie Uczniowskie Taekwondo

Seminarium i Egzaminy na Stopnie Uczniowskie Taekwondo

W dniach 23-24. 01.2015 r. w Barczewskim Gimnazjum nr 1 odbyło się seminarium szkoleniowe z Mikołajem Kotowiczem 5 Dan Taekwondo, trenerem Krakowskiego Centrum Taekwondo. Na seminarium wzięło udział blisko 40 osób z naszego Klubu z Olsztynka i Barczewa. Treningi zostały podzielone na dwie grupy. U najmłodszych Mikołaj poprowadził zajęcie głownie z gier i zabaw oraz elementy samoobrony, natomiast druga grupa szlifowała element techniczny yopchagi. Seminarium potrwało 3 godziny.
Po ciężkim seminarium, gdzie zostały wylane poty już następnego dnia o godzinie 10:00 odbył się egzamin na stopnie uczniowskie CUP w ZSPUT przeprowadzone przez Mikołaja Kotowicza przy pomocy trenera naszego klubu Bartosza Zabłotnego. Do egzaminu przystąpiły 34 osoby, które musiały się wykazać techniką, gibkością siłą, teoria, rozbiciami desek oraz walkami light i semi contact oraz formami. Większość uczestników zaliczyła swoje egzaminy.
Egzamin był wspaniałym sprawdzianem umiejętności zawodników KS Egida, tym którym się udało zdać go pomyślnie Gratulujemy, tym co się nie powiodło życzymy aby jeszcze bardziej i ciężej pracowała na treningach , a w przyszłości to zaowocuje. 
Dziękujemy również Mikołajowi Kotowiczowi za przyjazd w okresie zimowym z odległego Krakowa.

Galeria