Letni Obóz Sportowy w Wałczu 08.07 - 21.08.2015

Letni Obóz Sportowy w Wałczu 08.07 - 21.08.2015

Mamy już pierwsze informacje dotyczące letniego obozu sportowo-rekreacyjnego KS ORIENT. Dwudziesta trzecia edycja naszego wyjazdu odbędzie się od 8 do 21 lipca w Wałczu  (http://www.walcz.pl/). Szczegóły poniżej.

Data: 8-21 lipca 2015 (14 dni)

Miejsce, ośrodek: Wałcz (www.walcz.pl), budynek Gimnazjum nr 2 na czas wakacji przekształcony w ośrodek kolonijno-wypoczynkowy

Ośrodek jest wyremontowany, czysty, estetyczny. Położony 100 m od jeziora i 200 m od kąpieliska miejskiego ze zjeżdżalnią.

Klasy zaadaptowane na pokoje kilkuosobowe, standardowe nieskładane łóżka, szafki i inne niezbędne wyposażenie; w budynku dostępnych jest kilkanaście pryszniców.

Do dyspozycji obozowiczów- hala sportowa, salka gimnastyczna, świetlice, boiska.

Cena: 1190zł bez kosztów dojazdu

Zaliczka: 300zł do 31 maja 2015

Kadra: 

Grupy dziecięce- wykwalifikowana kadra trenerska i pedagogiczna prowadząca zajęcia sportowe, treningi taekwondo, zajęcia plastyczne, techniczne, gry i zabawy

Grupy młodzieży/dorosłych- wykwalifikowana kadra trenerska prowadząca  dwa główne bloki tematyczne, tj. boks prowadzony przez jednego z najlepszych trenerów w Polsce, pana Marcina Gruchałę oraz semi contact prowadzony przez pana Bartosza Zabłotnego, trenera kadry WKSF i PFKB, wielokrotnego medalistę Mistrzostw Polski. Dodatkowe zajęcia poprowadzi trener Zbigniew Pawlak, VI Dan taekwondo.

ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA. Kolejne informacje będziemy przedstawiać na bieżąco.

Materiał został zawarty ze strony www.ksorient.pl

Galeria