Nasz Klub Najlepszy na Mistrzostwach Polski PFKB

Prawie 30 medali przywieźli nasi zawodnicy na Mistrzostwach Polski Polskiej Federacji Kickboxingu odbywających się 11 czerwca 2016 roku w Suszu gdzie brało udział blisko 360 zawodników.
Nasz klub reprezentowało 22 zawodników z sekcji w Barczewie i Olsztynku.
Zdominowaliśmy imprezę pod każdym względem. Począwszy od najmłodszych do najstarszych stawaliśmy na najwyższych miejscach podium w kategoriach walk soft stick, point fighting, light contact, UFR Tatami, UFR Ring
W walkach drużynowych również nie mieliśmy sobie równych w kategorii Open Point Fighting nasze dwie drużyny " Lanie w Banie Egida" oraz " HYC HYC Egida" spotkała się w finale, wcześniej eliminując inne ekipy z całej Polski.
Indywidualnie również tytuł GRAND CHAMPIONA w pointfightingu wygrał Bartosz Zabłotny.
Najlepszym zawodnikiem wśród dzieci został nagrodzony Marsel Castalano, a juniorka Klaudia Argalska zdobyła tytuł "Super Fighterki".
W klasyfikacji generalnej nasz klub zajął 1 miejsce wyprzedzając ekipy z ITR Iława, Piechotka Team oraz Gladius Ostróda.